Djali tetëvjeçar i Behgjet Pacollit feston sot ditëlindjen

27 janar 15:23

Sot feston ditëlindjen djali i ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacollit, Diari.

Ai mbushi tetë vjet.

Pacolli nëpërmjet një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” ka uruar djalin e tij me fjalë të veçanta.

“Sot djali ynë i dashur, Diari ka mbush 8 vjet. Urime i dashur Diar, të urojmë çdo gjë të bukur, lumturi shëndet dhe jetë të gjatë”, ka shkruar Pacolli.

Sot djali ynë i dashur, Diari ka mbush 8 vjet. Urime i dashur Diar, të urojmë çdo gjë të bukur, lumturi shëndet dhe jetë të gjatë

Gepostet von Behgjet Pacolli am Sonntag, 27. Januar 2019

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Partia Demokratike (PD), nëpërmjet deputetit Enkelejd Alibeaj ka denoncuar sot…