Doktori i letërsisë i LDK-së i shkruan poezi partisë

12 dhjetor 23:16

Ish-nënkryetari i parë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Eqrem Kryeziu, ka komentuar situatën e fundit politike në vend, negociatat për formimin e qeverisë mes LDK-së dhe LV-së, por kësaj here përmes poezisë.

Kryeziu ka disa vite që ka dhënë dorëheqje nga të gjitha funksionet në LDK, duke mos qenë më aktiv në jetën politike.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Papa Françesku përsëriti thirrjen e tij globale për çarmatimin bërthamor…