Don Xhoni në përkrahje të Meriton Mjekiqit

11 prill 2024 | 21:48

Ishte ai që e mbështeti në fillim të karrierës dhe e bëri ndër emrat më të dashur për publikun.

Sonte reperi Don Xhoni vendosi t’i ofrojë përkrahje publike moderatorit Meriton Mjekiqi, njëherësh duke zbuluar që ai është favoriti i tij në këtë edicion të Big Brother VIP Albania.

‘Shko Meriton’ shkroi reperi në fotografin e publikuar në Instastory.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Asistenti Berat Rukiqi ka njoftuar Dekanin e Fakultetit dhe Rektorin…