Donaldi dhe Romeo i rikthehen Top Channel-it, me këtë datë nis emisioni i tyre

19 prill 22:30

Romeo dhe Donaldi janë binjakët më të komentuar për momentin.

Fjala është për Donald e Romeo Veshaj, të cilët marrin vëmendjen e publikut gjatë gjithë kohës.

Pas pjesëmarrjes se Donaldit në “BBV” produksioni pati njoftuar se atyre do t’u mundësohet realizimi i një emisioni në kuadër të televizionit “Top Channel”.

Së fundi detaje të reja lidhur me këtë mision kanë dhënë edhe vetë protagonistët.

Donald dhe Romeo bënë të ditur se emisioni do të titullohet “Më lërë të flas” dhe do të publikohet me datë 29 të këtij muaji.

Ndryshe Donaldi dhe Romeo përveç moderimit e aktrimit tani po merren edhe me muzikë, ku para pak kohësh publikuan edhe këngën e fundit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vendet e vogla pranë Ukrainës shpenzuan më shumë për të…