Donaldi flet hapur: Borën e humba në BBV, por po mundohem ta rifitoj, ndërsa Trixës i mbylla…

12 prill 12:49

Donaldi flet hapur: Borën e humba në BBV, por po mundohem ta rifitoj,

Trekëndëshi i historisë Bora-Donald-Beatrix nuk po lë njeri pa përfshirë dhe madje është thuajse e pamundur të mos komentosh apo të mbash anë.

Ditën e sotme Donaldi ka publikuar një Instastory në llogarinë e tij të Instagramit ku ka shkruar se po mundohet që të rifitojë Borën, ndërsa përsa i përket Triksës ka thënë se ia ka “mbyllur dyert”.

Story i Donaldit në Instagram:

Donaldi flet hapur: Borën e humba në BBV, por po mundohem ta rifitoj,

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Bedri Hamza, ka pritur të…