Dreshaj: Pres rezultatet me postë dhe me kusht për ta thelluar fitoren

17 dhjetor 2017 | 23:26

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Koosvës (AAK) për komunën e Istogut, Gani Dreshaj në bazë të rezultateve të KQZ-së, të dielën doli fitues në rivotimin e kësaj komune.

Dreshaj me këtë rast, ka deklaruar se Istogu votoi për të tretën herë për ndryshim.

Dreshaj gjithashtu ka falënderuar të gjithë qytetarët e Istogut për këtë fitore, që sipas tij, për faj të dikujt tjetër u desh të dilej në votime.

Ky është postimi i plotë:

Istogu votoi për të tretën herë për ndryshim.

I falënderojë qytetarët e Istogut për këtë mundësi, anipse për fajin e dikujt tjetër u desht të dilej në votime.

U rikonfirmua fitorja ime përsëri dhe më nuk do të lejoj që të më mirret fitorja në tavolinë.

Tani pres rezultatet me postë dhe me kusht për të thelluar rezultatin e fitores.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas përfundimit të zgjedhjeve në komunën e Istogut, Komisioni Qendror…