Drita kualifikohet në raundin e tretë të Ligës së Evropës

17 shtator 21:58

Kampionia e Kosovës, Drita është kualifikuar në raundin e tretë të Ligës së Evropës, pas fitores ndaj klubit nga Maqedonia Veriore, Sileks (0-2).

Fidan Gërbeshi i dha epërsinë Dritës në minutën e 48-të, me golin e shënuar nga penalltia. Ndërsa në minutë e 80-të, kapiteni Ardian Limani e vulosi rezultatin final 0-2.

(Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbolli tregohet shpeshherë i pamëshirshëm dhe diçka e tillë i…