Dua Lipa ndez skenën e AMA-s

11 tetor 2018 | 11:29

Pavarësisht prej nominimeve në American Music Award, Dua Lipa nuk arriti të merrte një çmim.

Mirëpo kjo nuk e ka penguar këngëtaren shqiptare që ta ndezë skenën e AMA-s. Gjatë ndarjes së çmimeve në skenë doli Dua Lipa që elektrizoi sallën me këngët “One Kiss” dhe “Electricity”.

23-vjeçarja ishte veshur me reçipeta dhe pantallona të bardha të gjata.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është ndarë nga jeta në moshën 88-vjeçare shkrimtari i njohur…