Dukagjini mposhti Vëllanzimin

27 shtator 17:14

Skuadra e Dukagjinit të Klinës e ka fituar ndeshjen kryesore në Ligën e Parë ndaj Vëllanimit në Gjakovë (0-1), autor i golit ishte Granit Elezaj, në minutat shtesë të ndeshjes.

Ferizaj ka luajtur baras me KEK-un (0-0), ndërsa pikët i kanë ndarë edhe Flamurtari dhe Vllaznia e Pozharanit (1-1).

GRUPI A

Drenasi – Trepça              0-0
Istogu – Liria                    2-0
Vushtrria – A&N              1-0
Vëllaznimi – Dukagjini   0-1
Malisheva – Onix Banja  1-2

GRUPI B

Ramiz Sadiku – Kika      0-1
Ulpiana – Vitia                2-0
Ferizaj – KEK-u              0-0
Dardana – 2 Korriku      1-0
Vllaznia – Flamurtari     1-1

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ushtruesi i detyrës së drejtorit të përgjithshëm të Shërbimit Spitalor…