Dy deputetet demokrate ndërrojnë “krah”, kush e la Alibeajn për Berishën?

31 tetor 14:58

Dy deputete të grupit të Enkelejd Alibeajt duket se “kanë ndërruar krah” ditën e sotme dhe janë bashkuar me grupin e kryedemokratit Sali Berisha.

Bëhet fjalë për Greta Bardelin dhe Lindita Metaliajn.

E para është deputete në qarkun e Shkodrës, ndërsa Metaliaj është deputete në Lezhë.
Ato janë bashkuar me Berishën në mbledhjen e sotme të grupit parlamentar.

Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
E pabesueshme ajo që po ndodh me Romelu Lukakun. Sulmuesi…