Dy gra rrahen mes vete në Lipjan

18 maj 2024 | 10:00

 

Të premten në Lipjan dy gra janë përleshur mes veste.

Siç njoftohet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, si pasojë të njëjtat kanë pësuar lëndime dhe më pas kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Dy të dyshuarat femra kosovare, janë përleshur në mes vete. Si pasojë të njëjtat kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, shkruhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Albin Kurti ka pritur dje në takim Ambasadorin e…