Dy klube angleze duan ta marrin si huazim Brojën

02 nëntor 14:53

Reprezentuesi i Shqipërisë, Armando Broja është synim i dy skuadrave angleze. Broja nuk po merr minutat e duhur në skuadrën e Chelseat dhe kjo bën që disa skuadra të interesohen për shërbimet e tij.

Sipas raportimeve të Ben Jacobs, për Armando Brojan po interesohen Newcastle dhe Evertoni. Të dyja skuadrat duan të bëjnë lëvizje drejt shqiptarit, qysh në janar, për ta marrë kartonin e tij në formë huazimi.

Ditë më parë, Broja është shprehur i lumtur për rinovimin me Chelsean, duke përsëritur se ‘Blutë’ janë skuadra e ëndrrave të tij.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zejnepe Dernjani, shpalle te pa vlefshme certefikaten e biznesit B.I…