E ardhmja e Jashanicës, në Rusi

14 dhjetor 17:19

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Bajram Jashanica pritet që në muajin tjetër të transferohet në futbollin rus.

Mbrojtësi i Skënderbeut nga Korça është pajtuar më kushtet e ofruara nga skuadra e Akhmat Grozni, në të cilën luajnë edhe tre shqiptarët e tjerë: Bernard Berisha, Bekim Balaj dhe Odise Roshi. Nga shitja e ish-mbrojtësit të Hysit, Skënderbeu do arkëtojë një shifër prej 330 mijë euro.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-sekretari i Lëvizjes Vetëvendosje, deputeti Dardan Molliqaj, ka vendosur ta…