E fejuara e Bendtnerit ka “alergji” nga rrobat (Foto)

10 dhjetor 2018 | 15:46

Modeluesja daneze, Philiner Repstorff është bërë e famshme në momentin kur është fejuar me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Bendtner, ndërsa tashmë ndiqet nga një numër i konsiderueshëm fansash në rrjetet sociale.

Gjithsesi, ajo që bie në sy në llogarinë e vet në “Instagram”, është se duket sikur bukuroshja ka “alergji” nga rrobat dhe vendet e ftohta, pasi fotot që poston janë gjithmonë me bikini, nëpër plazhe të ndryshme të botës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Isha Ambani, vajza e njeriut më të pasur në Indi…