E fiksuara pas Barbie lyen qenin rozë

21 maj 11:48

Catherina Lauren quhet ‘aziatike e vërtetë Barbie’ sepse ka një makinë sportive rozë, një tatuazh në kurriz dhe krah me logon e kukullës, një qen pink të quajtur Candy.

Ajo është nga Jakarta e Indonezisë dhe fiksimi i saj në jetë është dashuria për ngjyrën rozë dhe pasioni për kukullën Barbie. Ajo tash së fundi e ka lyer edhe qenin me ngjyrë rozë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Më shumë se 20 lloje të reja të merimangave janë…