“E kuptoj që ke lajthit nga nominimi”, Arbër Hajdari me kritika të ashpra ndaj Meritonit

20 shkurt 2024 | 22:39

Debat i ashpër po zhvillohet në këtë prime mes Meritonit dhe Ledjonës.

Ky debat ka rrjedhur pasi Meritoni e ka quajtur Micky Mouse, Ledjonën. Kjo e fundit i ka thënë mos ta thërras kështu pasi emri i vajzës së saj është Micky.

Opinionisti, Arbër Hajdari ka kritikuar Meritonin për këtë gjest.

“Ke lajthitur nga nominimi, është gjest i ulët të ia përmendësh emrin e vajzës, është gjest i ulët”, u shpreh ai.

Ndëra Meritoni ka vazhduar ti thotë arsyet e tij.

“Leni fëmijët jasht, luani vet un jam vet babë, nuk bëhet loja duke u viktimizuar”, u shpreh Meritoni.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tensione brenda xhamisë ‘Dine Hoxha’ në Rrugën e Kajavës. Besimtarët…