Edhe Ferdonije Qerkezi do të marshojë për drejtësi ndaj krerëve të UÇK-së në Hagë

26 mars 15:53

Të dielën e ardhshme në Prishtinë do të mbahet një marsh, duke kërkuar drejtësi për krerët e UÇK-së që janë në Hagë.

Ajo në rrjete sociale e ka shpërndarë këtë organizim, duke nënkuptuar se do të jetë pjesë e marshit.

Postimi i plotë:

Lufta për liri është e krejt popullit!
Prandaj,
Dhimbja dhe liria ime ka emrin:
Halim, Artan, Armend, Ardian dhe Edmond

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kosova e ka nisur mbarë kampanjën për kualifikimin në Kampionatin…