Edhe pse në prag të lindjes, Kate Middleton nuk heq dorë nga takat

26 mars 2018 | 11:46

Kate Middleton është një ikonë e stilit të veshjes, por vazhdon ta befasojë publikun me paraqiten e përkryer edhe gjatë shtatzënisë.

Me barkun e fryrë dhe vetëm pak javë përpara lindjes së fëmijës së tretë, dukesha shfaqet me veshje që janë njëra më elegante se tjetra, pa hequr dorë nga stili i saj e pa zbritur kurrë nga takat.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Justin Bieberi e ka harruar tashmë ish të dashurën, me…