Elvana Gjata nis furishëm këtë vit

15 prill 11:45

Elvana Gjata e ka filluar furishëm këtë vit, kurse fotot e fundit e sjellin atë paksa më ndryshe

“Ex” është kënga e saj e fundit, një këngë që tashmë është shndërruar në një hit dhe duket se do të na përcjellë gjatë tërë vitit, sidomos stinës së verës.

E derisa këngën Elvana e ka realizuar me Bardhin e Kosovës, në fotot e fundit Elvana na shfaqet në një stil futurstik.

Si zakonisht, Elvana nuk tregon se për çka është realizuar fotosesioni, por më vonë del që këto foto janë pjesë nga skenat e ndonjë kënge të saj të re.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge, ka thurur elozhe për…