Emanuel Demaj zgjedhet drejtor për marrëdhënie me Vatikanin

25 korrik 2018 | 17:28

Ish-zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Emanuel Demaj, është zgjedhur drejtor i Departamentit për Marrëdhënie me Vatikanin.

Lajmin për zgjedhjen në këtë pozitë, Demaj e ka bërë në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi, dhe Arbërie Nagavci, në…