Eminemi nuk pendohet që ka fyer Trumpin

28 janar 13:07

Superylli i hip-hopit, Eminem, ka qenë nikoqir i një interviste për “Billboard” bashkë me menaxherin. Eminemi në këtë intervistë ka rrëfyer shumë gjëra mbi karrierën e vet.

Slim Shady njihet si një nga kritikuesit më të mëdhenj të Donald Trumpit. Kjo ka ndikuar që ai të humbasë shumë adhurues. Por, Eminemi ka thënë se edhe nëse do t’i kushtonte me humbjen e gjysmës së bazës së fansave nuk do ta kishte problem.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agnesa Vuthaj, ish-Miss Kosova dhe ish-Miss Shqipëria, ka rrëfyer në…