Agnesa Vuthaj: Vajzat shqiptare vishen shumë bukur

28 janar 13:06

Agnesa Vuthaj, ish-Miss Kosova dhe ish-Miss Shqipëria, ka rrëfyer në emisionin “Pasdite në Top Channel” jetën e saj para dhe pas kurorave të bukurisë.

Bukuroshja ka kujtuar fëmijërinë e saj në Istog, e cila thotë se ka qenë jo aq shumë aktivitete.

Agnesa ka veçuar kurorën e Miss Pejës si më simboliken për të, pasi filloi rrugëtimin e saj. Sot ajo merret me dizajn, duke sjellë një linjë çantash cilësore dhe me çmim të përballueshëm për masën. Agnesa Vuthaj ka pohuar se vajzat shqiptare vishen shumë bukur.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Planet e Brian dhe Maria Schulz morën një kthesë të…