Emrat e LDK-së për drejtorë të Komunës në Prizren

11 janar 2018 | 21:06

LDK në Prizren, ku bërë përzgjedhja e emrave për drejtorë të Ekzekutivit.

Esheref Memajn, është propozuar për postin e nënkryetarit të Komunës, ndërsa për drejtor të Urbanizmit, Fatmir Memajn, për Bujqësisë, Egzon Elshanin, ndërsa për drejtor të Mirëqenies Sociale, Fejzë Kabashin./TV Prizreni

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Miliarderi dhe drejtori ekzekutiv i “Berkshire Hathaway”, Warren Buffett, tha…