Erdogani pret Ramën në rezidencën e tij verore

18 korrik 17:31

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan ka pritur në rezidencën e tij verore, kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Rama nëpërmjet llogarisë se vet në “Instagram”.

“Në mikpritjen e presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris”, ka shkruar Rama.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe ai francez, Emmnauel Macron,…