Erika, gazetarja e sportit që po çmend rrjetet sociale

09 janar 14:01

Erika Fernandez, modelja dhe gazetarja meksikane e sportit, e cila disa vite më parë ka zbuluar se ka pasur një lidhje të zjarrtë me yllin e futbollit, Ronaldinhon, është kthyer sërish në qendër të vëmendjes për mediet rozë falë pasionit të saj të jashtëzakonshëm për skuadrën spanjolle të Realit të Madridit.

Fernandez ka postuar në rrjetet sociale edhe një video, në të cilën shfaqet me fanellën e Realit, ku dhe ka shpalosur format e saj tejet joshëse.

real-madrid-vs-juventus

2b412e71dd79cb9d5033ba0b91dbe2ec

Cv4zSpwUMAA4aXu

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Golden State nuk përmbahet më, fiton edhe në ato sfida…