Është 52 vjeçe, ish-modelja e njohur zbulon sekretin e linjave perfekte

11 shtator 2023 | 13:13

Aktorja dhe ish-modelja e njohur amerikane, Brooke Burke, është një nga ato gra që tërheq vëmendjen e publikut vetëm me dukjen e saj. Bukuroshja dy dekada më parë zbukuroi kopertinën e revistës së “Playboy”.

Është 52 vjeçe, ish-modelja e njohur zbulon sekretin e linjave

Në një intervistë të fundit për “Daily Mail”, 52-vjeçarja ka zbuluar sekretin e të dukurit kaq bukur dhe kaq rinore.

Është 52 vjeçe, ish-modelja e njohur zbulon sekretin e linjave

Brooke ka treguar se mbështetet në kafshata të vogla, por të shëndetshme dhe disiplina në të ngrënë është gjëja më e rëndësishme për të. Ajo nuk konsumon ushqime të pashëndetshme dhe është në përputhje me regjimin e saj.

Është 52 vjeçe, ish-modelja e njohur zbulon sekretin e linjave

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefja e grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, ka…