Eva, asistentja e pilotëve në ‘Moto GP’ (Foto)

15 mars 17:21

Ajo është bërë e njohur në garat e “Moto GP”, si një nga modelueset që mban çadrat të pilotët, ndërsa asnjëherë nuk e ka fshehur pasionin e saj për motorët.

Bëhet fjalë për modeluesen e lindur në Barcelonë, por me origjinë çeke, Eva Padlock, e cila tashmë po pushton edhe rrjetet sociale, me fotot e saj joshëse, ku nuk ngurron të nxjerrë në pah hiret dhe për këtë arsye së fundmi ka arritur kuotën e 1 milion ndjekësve.

Eva njihet si edhe një tifoze e Juventusit.

Lajme të sponsorizuara