Fabregasi në janar i bashkohet Milanit 

30 nëntor 14:58

Cesc Fabregas pritet ta kompletojë transferimin e tij për 10 milionë euro në Milan gjatë janarit.

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, e ka dhënë dritën e gjelbër për largimin e mesfushorit spanjoll, i cili i ka bërë vetëm nëntë paraqitje me londinezët në këtë stinor.

Kontrata e 31-vjeçarit skadon në verën e ardhshme, mirëpo Milani dëshiron transferimin e tij qysh në janar për shkak të mungesave dhe lëndimeve.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës, përkatësisht hetuesit e Drejtorisë Kundër Trafikimit me…