Fanellat e reja të Kosovës për Ligën e Kombeve (Foto)

16 qershor 12:22

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK), në një konferencë për media ka prezantuar fanellat e reja të përfaqësueses dhe logon e re të saj, për Ligën e Kombeve.

FFK-ja ka lidhur kontratë me kompaninë zvicerane “Fourteen” për fanellat e reja të përfaqësueses.

Kjo kompani do të jetë edhe sponsor i ri i përfaqësueses së Kosovës.

1 k

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim…