Federata e Paqës Universale në Kosovë apel drejtuar votuesve në zgjedhjet e 17 tetorit

16 tetor 23:54

Federata e Paqës Universale në aktivitetin e sotëm doli me një APEL drejtuar votuesve në Zgjedhjet Lokale 2021.
Urojmë që votimet të jenë të qeta, demokratike dhe të dinjitetshme.
Të zgjedhurit nga vota e lirë të punojnë për të nxjerrë në pah më të mirën  e çdonjërit prej nesh për ta bërë Kosovën tonë një vend më të mirë, vendin e drejtësisë  dhe shpresës.
Plot dashin për të gjithë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli i PSG, Mauro Icardi dhe modelja argjentinase, Wanda Nara…