Fejohet ish-burri i Meghan Markles

04 qershor 2018 | 10:25

Tani që Meghan Markle është martuar, është koha që ish-burri i saj, Trevor Engelson, ta bëjë pothuajse të njëjtën gjë.

Sipas “Us Weekly”, Engelson është fejuar me të dashurën e tij, Tracey Kurland. Ashtu si Markle, kjo do të jetë martesa e dytë për Engelsonin. Të dy ishin të martuar për rreth shtatë vjet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modeluesja Bella Hadid dhe këngëtari The Weeknd kanë konfirmuar se…