Fejohet Sean McVay

26 qershor 11:42

Sean McVay është fejuar me të dashurën Veronika Khomyn. Ai i ka propozuar asaj fejesë dhe ajo i tha “Po”.

Veronika është me origjinë nga Ukraina dhe ka studiuar në Universitetin George Mason.

Sipas “Page Six”, unaza me të cilën McVay i propozoi të dashurës kushtoi 100 000 dollarë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Katharine McPhee dhe David Foster nuk mund t’i mbanin duart…