Fëmijët mësojnë për Adem Jasharin (VIDEO)

05 mars 21:00

Edhe shkollat nderuan familjen Jashari dhe Epopenë e UÇK-së, duke ua kushtuar orën e parë të mësimit.

Për heroizmin e dy dekadave me parë, nxënësit dinë goxha mire, njofton Klan Kosova.

Ndonjë nga ta nuk ngurroi për të shkruar edhe ese simpatike.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mësimdhënësi, Begatim Bytyqi, u ther me thikë nga një nxënës…