Ferizaj transferon edhe Genc Hamitin

02 gusht 2018 | 16:07

Skuadra e rikthyer në Ferizaj në Superligë, Ferizaj pas angazhimit të Afrim Tovërlanit në krye të shtabit teknik ka transferuar Florim Berbatovcin, Fuad Karabegun dhe Granit Jasharin, kurse transferi i këtij klubi është Genc Hamiti. 

“Top sulmuesi drenicas, Genc Hamiti është edhe zyrtarisht pjesë e klubit tonë. Ai që në ndeshjen e parë për klubin tonë arriti të shënoj dy gola ndaj Vllaznisë se Pozhoranit në ndeshjen miqësore. Gjithashtu iu njoftojmë se shpejti pritën të prezantohet një portier nga Maqedonia dhe dy futbollistë nga Shqipëria”, thuhet në njoftimin e KF Ferizaj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka…