FIFA publikon tre finalistët për më të mirin e vitit 2021

07 janar 2022 | 16:33

FIFA ka publikuar tre finalistët për çmimin e lojtarit më të mirë për vitin 2021. Robert Lewandowski, Lionel Messi dhe Mohamed Salah janë tre lojtarët që do të garojnë për këtë çmim.

Në garë për “Topin e Artë” triumfoi Messi, duke mposhtur konkurrencën e Lewandowskit dhe Jorginhos, kurse tani në top-treshe është Salah. Ceremonia e FIFA Awards do të mbahet më 17 janar, ditë e hënë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prokuroria e Ferizajt më 7 janar kërkoi nga Gjykata Themelore…