Filloi aksioni vjeshtor në Prishtinë për grumbullimin e mbeturinave të vëllimshme

26 nëntor 2018 | 14:46

Në kuadër të politikave për një qytet sa më të pastër, Komuna e Prishtinës përmes kompanisë së kontraktuar “Pastrimi” organizon aksionin vjeshtor për grumbullimin e mbeturinave të vëllimshme si: orendi; shtretër druri ose metali; dollapë druri ose metali; tavolina druri ose metali; karrige druri ose metali; pajisje të kuzhinës; gjësende të tjera shtëpiake nga druri dhe metali.

Aksioni do të zhvillohet pesë ditë, në pesë zona të ndryshme të kryeqytetit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bukuroshen Ana Cheri, konsiderohet si njëndër modelet më seksi në…