Filloi ndeshja Ballkani – Slavia Pragë

27 tetor 21:01

Ka filluar ndeshja mes Ballkanit dhe Slavia Pragës, e vlefshme për grupet e Conference League.

Ende nuk është mbyllur asgjë në grupin e tyre, me Ballkanin që ndodhet në vendin e fundit me 4 pikë, po aq sa vendi i tretë që është Slavia Praga.

Vendi i parë dhe i dytë zihet nga Sivasspor dhe CFR Cluj me nga 7 pikë. Kanë mbetur edhe dy ndeshje për të luajtur, dhe për Ballkanin është ende e hapur për një kualifikim të mundshëm.

 

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Besnik Bislimi, ka thënë se moslejimi i…