Filloi ndeshja Ballkani – Zalgirisi

05 korrik 20:00

Ka filluar ndeshja parakualifikuese në Ligën e Kampionëve mes kampionit të Kosovës, Ballkanit dhe kampionit të Lituanisë, FK Zalgiris Vilnius.

Kjo ndeshje po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe pritjet nga skuadra që drejtohet nga Ilir Daja janë të mëdha. Synim i këtij klubi është fitorja në ndeshjen e parë ndërkombetare.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Autoritetet në shtetin afrikan të Ugandës njoftojnë se kanë zbuluar…