Firponi përforcon Barçën

04 gusht 15:51

Barcelona ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Real Betisin për transferimin e mbrojtësit Junior Firpo, në vlerë prej 18 milionë euro plus 12 milionë euro në formë bonuse.

Lojtari do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare me klubin e ri. Klauzola për largimin e tij do të jetë 200 milionë euro.

22-vjeçari sezonin e shkuar pati 29 paraqitje dhe realizoi tre gola.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Time Kadrijaj është ish-pjesëtarja e…