Fitojnë Gjilani dhe  Flamurtari

02 shtator 19:38

Në kuadër të xhiros së tretë në IPKO Superligën e Kosovës në futboll, fitore kanë shënuar Gjilani dhe Flamurtari.

Gjilani me golin e Trevin Caesar e mposhti Trepçën ’89, kurse golin e fitores për skuadrën kryeqytetase, Flamurtari në përballje me KEK-un e fitoi ndeshjen falë golit të shënuar nga Agron Bruqi.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, me rastin…