Fiton Vushtrria, gabon Besa

14 prill 18:31

Skuadra lidere e Ligës së Parë, Vushtrria ka shënuar fitore me rezultat 2-0 ndaj Bashkimit. Golat për vushtrriasit i shënuan Eugen Rafuna dhe Shqipdon Ademi.

Ndërsa skuadra e dytë në tabelë, Besa ka dështuar ndaj Drenasit, pasi luajti baras 0-0. Dukagjini i Klinës fitoi ndaj Trepçës (2-0), kurse Vëllanzimi e mposhti Kikën (2-0).


/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka pritur të…