Fitore bindëse e Arsenalit ndaj Fulhamit

07 tetor 15:21

Arsenali ka shënuar fitore bindese ndaj Fulhamit si mysafir, me rezultat 1-5.

Nga dy gola i shënuan Alexandre Lacazette dhe Pierre-Emerick Aubameyang, kurse një tjetër gol e shtoi Aaron Ramsey për Arsenalin, kurse për vendasit golin e vetëm e shënoi Andre Schurrle.

Derbi i kësaj xhiro në premier Ligë zhvillohet nga ora 17:30, në mes Liverpoolit dhe Manchester Cityt.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga Faruk Tasholli Të nderuar miq, kolegë e bashkëpunëtorë të…