Fitore e mundimshme për Romën

04 shkurt 14:29

AS Roma ka arritur fitore shumë të mundimshme ndaj Hellas Veronës (0-1), pasi dyzet minuta lojë është mbrojtur thuajse më të gjithë lojtarët.

Golin e parë dhe të vetmin në ndeshje e shënoi Cengiz Under, i cili shënoi në minutën e parë të ndeshjes. Në minutën e 51-të, Roma mbeti më një lojtarë më pak pasi më karton të kuq u ndëshkua Lorenzo Pellegrini, por pavarësisht kësaj vendasit nuk arritën të barazojnë rezultatin.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reshjet e dendura të fundjavës dhe prurjet nga malet e…