Fonseca më 31 maj do të firmos me Milanin

27 maj 2024 | 15:55

Paulo Fonseca do të zëvendësojë Stefano Piolin në bankinën e Milanit. Sipas raportimeve të mediave italiane, firmosja e kontratës dhe zyrtarizimi i trajnerit të Lille te “kuqezinjtë” e Milanos pritet të ndodhë pas pak ditësh.

Pasi të kthehet nga Australia, ku skuadra e tij aktuale do të zhvillojë ndeshje miqësore me ish-skuadrën e trajnerit portugez Romën. Më 31 maj, 51-vjeçari do të firmos me klubin e tij të ri, Milanit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike…