Formacionet: Barça-Roma

04 prill 2018 | 14:19

Sonte nga ora 20:45 zhvillohet ndeshja e parë çerekfinale e Ligës së Kampionëve në mes Barcelonës dhe Romës.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës ka miratuar propozimin për të emëruar anëtarët…