Formacionet: Bournemouth – Arsenal

25 nëntor 13:14

Nga ora 14:30 në “Vitality Stadium” zhvillohet ndeshja në mes Bournemouthit dhe Arsenalit. Kjo ndeshje i takon Premier Ligës dhe nga fillimi do të luajnë dyshja shqiptare Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kastrioti i Ferizajt është ndalur në rrethin e tretë të…