Formacionet e mundshme: Arsenal-Milan

15 mars 2018 | 13:41

Sonte nga ora 21:05 zhvillohet ndeshja kthyese në mes Arsenalit dhe Milanit në kuadër të Ligës së Evropës. Ndeshja e parë e zhvilluar në “San Siro” kishte përfunduar me rezultat 0-2 për Arsenalin.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ruanda i ka ndaluar xhamitë në kryeqytetin Kigali të përdorin…