Formacionet e mundshme: Chelsea – Leicester

18 gusht 2019 | 13:36

Në “Stamford Bridge” nga ora 17:30 zhvillohet ndeshja e javës së dytë në Premier Ligës në mes Chelseat dhe Leciester Cityt.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Bugatti” ka zbuluar modelin më të fundit të prodhuar prej…