Formacionet: Fiorentina-Inter

05 janar 2018 | 13:30

Derbi i javës së 20-të në Seria A zhvillohet sonte nga ora 20:45 në mes Fiorentinës dhe Interit.

Fiorentina është e shtata në tabelë me 27 pikë, kurse Interi në pozitën e tretë me 41 pikë.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesit e Odës Ekonomike Amerikane në Kosovë, organizuan tryezë diskutimi…