Formacionet: Girona – Barcelona

27 janar 13:55

Girona dhe Barcelona takohen nga ora 16:15 në “Estadio Montilivi”. Synim i skuadrës kampione është fitorja në këtë ndeshje për të forcuar pozitën e parë, kurse Girona do të mundohet të marr një rezultat pozitiv.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Princi Philip i Britanisë së Madhe, i ka shkruar një…